O Nas

DBT Świat jest firmą outsourcingowa i specjalizuje się w pozyskiwaniu klientów metoda F2F czyli twarzą w twarz. Tworzymy łącze pomiędzy naszymi klientami a ich klientami, w związku z czym jesteśmy integralną częścią ich sukcesu. Zauważyliśmy, że większość firm zaczyna zlecać firmom zewnętrznym usługi takie jak sprzedaż, marketing, PR, rekrutacja oraz projektowanie stron internetowych – dzięki czemu oni mogą się skupić na rozwoju i ulepszaniu swoich produktów i usług. Outsourcing ma głęboki sens dla wielu Prezesów, gdyż dzięki temu mają oni czas i fundusze aby przeprowadzać szkolenia dla swoich pracowników.

Aby skutecznie rozwijać biznes potrzebne jest doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz wsparcie finansowe. Wiele firm zrozumiało, że mogą zaoszczędzić czas, energię oraz finanse zlecając swoją sprzedaż nam – grupie doświadczonych specjalistów. Nasze systemy marketingowe są proste i powtarzalne – co oznacza,że możemy zastosować te same techniki do wielu różnych produktów i usług; świetnie się sprawdzają w przypadku eventów, B2B (business to business) oraz B2 ( business to consumer). I to jest nasza ścieżka do sukcesu.
Wiele form marketingu może obiecywać wielkie sukcesy, natomiast w dzisiejszych, trudnych ekonomicznie czasach, firmy nie powinny wydawać pieniędzy, jeśli nie ma gwarancji, że inwestycja się opłaci. Kluczowym czynnikiem sukcesu DBT Świat jest fakt,że my gwarantujemy naszym klientom, iż płacą tylko za pozyskanego klienta. Z naszymi technikami sprzedaży bezpośredniej, z naszymi systemami marketingowymi oraz z naszym udokumentowanym doświadczeniem – oferujemy naszym klientom spokój ducha i pewność,że będziemy zwiększać ich bazę klientów.